Jistě se chcete dozvědět něco

O mně

Image
Image

Dobrý den, jmenuji se

Zuzana Krejdlová

Jsem atestovaný, registrovaný odborný fyzioterapeut a také maminka tří dětí, dvou dospělých kluků a jedné malé slečny . Praxi mám z Jánských lázní - dětské léčebny Vesna, z nemocničních lůžkových oddělení i z ambulance . Titul sice nemám (protože v mém období studia byla pouze střední škola), ale atestací ze všech oborů /ortopedie, interna, neurologie, gynekologie atd., jsem se posunula na úroveň vysokoškoláků a nasbírala spoustu vědomostí a zároveň si otevřela dveře k podnikání a otevření nestátního zdravotnického zařízení.

Pro mě je velmi důležité neustále se vzdělávat, a navíc mě to neskutečně baví. Velmi ráda objevuji nové poznatky.
Bohužel jsem musela ze zdravotních důvodů velmi zpomalit a na nějaký čas svůj obor zcela opustit. To mě, ale nezabránilo ve studiu a poznávání nového. Nemoc mě sice dost zbrzdila, ale zároveň mi otevřela oči a ukázala pochopit, že nic není jen černobílé a tělo není jen o kostech a svalech. Začala jsem pracovat nejen na sobě, ale zejména i v sobě. Své služby klientům jsem tedy posunula dál a otevřela se i dalším možnostem terapie, kterým věřím a mám vyzkoušené na sobě a vím, že fungují. (REIKI, KRANIOSAKRÁLNÍ TERAPIE). Zároveň jsem pochopila, že moje fyzio cesta mě vede více k ženám, a tak jsem svou praxi rozšířila o gynekologickou fyzioterapii, která mě velmi oslovuje a baví. Jsem terapeut metody PPA a věnuji se terapii podle p. Mojžíšové. 

Zakládám si na individuálním přístupu k ženám, které mají problém otěhotnět. Využívám ji však i u bolesti zad a akutních obtížích.

Do cesty, se mi po „relativním“ (nechci nic zakřiknout) uzdravení postavila nabídka spolupráce v nové rehabilitační společnosti. Byla jsem tak u zrodu celé firmy a velmi si této příležitosti vážím. Po čase jsem, ale bohužel zjistila, že je to pro mě posun zpět než v před, a přestala jsem tam být šťastná. Práce, která je zároveň i mým koníčkem mě bohužel přestala v této fázi naplňovat. Musela jsem se rozhodnout pro radikální řešení a sobě dát tak větší volnost pro můj prostor a zároveň mít více času pro své klienty. To je pro mne neskutečně důležité. V tento moment mi přišla do cesty nová příležitost a já už opravdu věřím, že vše, co se děje, se děje z nějakého důvodu.

Vše má svůj smysl i význam.

Proto Vás nyní mohu uvítat ve ZCELA NOVÉ provozovně. Moc se na vás stávající, ale i na nové klienty těším! Pracuji nejen s tělem, ale i s psychikou. Všichni víme, jak je důležitá naše rovnováha a ve fyzioterapii to platí dvojnásob. Mou velkou motivací je vzájemná spolupráce a odměnou pro mne je Vaše spokojenost 😊
Image
Image
Image